News

No š.g. 25.februāra līdz 24.martam Indijā, digitālajā platformā norisinās izstāde Logistics 2021. Izstādē piedalās VIALATVIA un reprezentē Latvijas brīvostas: Rīgu, Ventspili un Liepāju, Latvijas dzelzceļu, starptautisko lidostu ”Rīga”, Latvijas pastu un citus transporta un loģistikas uzņēmumus.

VIA LATVIA digitālais stends demonstrē Latvijas transporta un loģistikas nozari un uzņēmumus, veicinot drošus, ātrus un efektīvus pakalpojumus un risinājumus kravu, t.sk. e-komercijas kravu pārvadāšanai, uzglabāšanai un izplatīšanai caur Latviju.

Indija ir viens no Latvijas preču un pakalpojumu divpusējās tirdzniecības partneriem Āzijā. Latvija ir ieinteresēta sadarbībā ar Indiju, turpinot attīstīt tūrisma, tirdzniecības, transporta un loģistikas pakalpojumu tirdzniecību.

Latvija ar Rīgas, Ventspils un Liepājas ostām piedāvā preču izplatīšanu 24 līdz 48 stundu laikā uz Ziemeļeiropu, Skandināviju un Rietumeiropu.

Savukārt Latvijas dzelzceļš piedāvā vairākus dzelzceļa pārvadājumu maršrutus ar Āzijas valstīm – gan uz esošo vilcienu “Baltika-Tranzit” un “Rīgas-Ekspresis” bāzes, gan uz pārbaudītiem savienojumiem ar Ķīnas un Kazahstānas pilsētām, gan uz jaunā Dienvidu-Ziemeļu savienojuma ar augstu attīstības potenciālu.

Rīgas Starptautiskā lidosta ir kļuvusi par vienu no vadošajiem reģionālajiem aviācijas centriem pasažieru plūsmu apkalpošanai Ziemeļeiropā, tai skaitā apkalpojot regulārus e-komercijas kravas čarterlidojumus no Ķīnas uz Eiropu, Krieviju, Baltkrieviju, Ukrainu un citām valstīm.

VIALATVIA koncepts apvieno nozares uzņēmumus un pakalpojumus un vienoti veicina divpusējo un daudzpusējo sadarbību, lai piesaistītu ārvalstu investīcijas transporta un loģistikas infrastruktūras modernizēšanai un attīstībai, paplašinātu industriālos parkus ostu teritorijās, kā arī sadarbotos ar ārvalsts partneriem, organizējot piegādes ķēdes un multimodālu kravu piegādes caur Latviju.

Lai iegūtu vairāk informāciju, lūdzu skatīt:  www.vialatvia.com.