News

15.-17.aprīlis "TransRussia/TransLogistic 2019" Maskava, Krievija

Starptautiskajā transporta un loģistikas izstādē "TransRussia-2019" Latvijas transporta un tranzīta nozare prezentē jaunu zīmolu - "Via Latvia" un portālu www.vialatvia.com. Tas liecina par labu sadarbību starp nozares dalībniekiem un vienotu mērķi - efektīvu un konkurētspējīgu pakalpojumu sniegšanu starptautiskajos tirgos.

Jaunais zīmols "Via Latvia" ietver Latvijas transporta un tranzīta nozares galvenos spēlētājus, kuri, apvienojot resursus, starptautiskos tirgos spēj piedāvāt piedāvāt mūsdienīgus, modernus, kvalitatīvus, kā arī klientu vajadzībām pielāgotus transporta, loģistikas un e-komercijas pakalpojumus gan esošajiem, gan potenciālajiem sadarbības partneriem.

Prezentācijas izstādē sniedza un apmeklētājus uzrunāja Latvijas Republikas satiksmes ministrs Tālis Linkaits un Satiksmes minstrijas valsts sekretāra vietnieks Uldis Reimanis. Latvijas stendā šogad 380 kvadrātmetru platībā piedalās vairāk kā 40 uzņēmumu. Satiksmes ministrs uzsvēra: "Šī izstāde ir īpaši nozīmīga Latvijas transporta nozarei. Šoreiz mēs tajā esam jaunā veidolā. Mēs – vienota komanda – šeit rādām savu kopīgo nozares redzējumu".

Jaunais protāls www.vialatvia.lv radīts ar mērķi sniegt iespējas katram interesentam viegli un ātri atrast tam nepieciešamo informāciju gan par nozari kopumā, gan konkrētiem uzņēmumiem vai organizācijām.


FOTO https://www.flickr.com/photos/satiksmes_ministrija/albums/72157706564015031