News

No š.g. 12. līdz 14. aprīlim Latvijas transporta nozares uzņēmēji pārstāv Latviju starptautiskajā transporta loģistikas pakalpojumu un tehnoloģiju forumā “TransRussia 2021”, kas notiek Maskavā.  

Latvijas transporta nozares lielākie uzņēmumi pasākumā ir pārstāvēti  ar vienotu zīmolu VIA LATVIJA, un Latvijas delegācijas sastāvā izstādē klātienē piedalās Latvijas lielo ostu Ventspils brīvostas, Rīgas brīvostas un Liepājas SEZ vadība. Latvijas apvienotajā stendā tiek paŗstāvēti 10 Latvijas transporta nozares uzņēmumi. 

Jau 23 reizi lielākie Latvijas transporta nozares spēlētāji izstādēs piedalās   vienotā Latvijas stendā, bet kopš 2019.gada, zem zīmola VIA LATVIA un piedāvājot mūsdienīgus, drošus, ātrus un efektīvus pārvadājumus, ostu, distribūcijas un e-komercijas pakalpojumus.  

Izstādes atklāšanā video formātā klātesošos  uzrunāja Latvijas Republikas satiksmes ministrs Tālis Linkaits. Ministrs,  uzrunājot pasākuma dalībniekus, atzīmēja, ka Latvija ir atvērta sadarbībai un sniedz multimodālos transporta risinājumus ar neierobežotu piekļuvi ostām, jūras maršrutiem, starptautiskai aviosatiksmei, kā arī efektīvai auto un dzelzceļa satiksmei visā Eirāzijā. Ministrs norādīja, ka Latvija augstu vērtē partneru un klientu uzticību, kā arī sadarbību ar Krievijas partneriem Eirāzijas transporta koridoru attīstībā. 

Neraugoties uz ierobežojumiem un grūtībām, kas saistītas ar epidemioloģisko situāciju pasaulē, izstādē piedalās vairāk nekā 200 uzņēmumu no 23 pasaules valstīm, kas sniedz kravu pārvadājumu pakalpojumus ar auto, dzelzceļa, jūras un gaisa transportu, kā arī kravu ekspedīcijas pakalpojumus, veic kravu apstrādi termināļos un ostās un piedāvā IT risinājumus.