Drukāt

 

Pārvadātāji


SIA „LDZ Cargo”

Valsts akciju sabiedrības „Latvijas dzelzceļš”  meitasuzņēmums SIA „LDz Cargo” veic kravu pārvadājumus pa dzelzceļu. Savukārt SIA „LDz Cargo” meitasuzņēmums – SIA „LDz Cargo Loģistika” sniedz kravu ekspedēšanas un transporta pakalpojumus.
SIA „LDz Cargo Loģistika” piedāvā klientiem apvienoto intermodālo servisu, kas ietver dažādu transporta veidu un infrastruktūras izmantošanu, tai skaitā nodrošinot iekšzemes un starptautiskas transportēšanas shēmas - "no durvīm līdz durvīm" - īstenošanu.
„LDz Cargo Loģistika” cieši sadarbojas ar „LDz Cargo”, ostām un termināliem, kā arī ar transporta pakalpojumu sniedzējiem, lai nodrošinātu klientiem optimālus un konkurētspējīgus kravu transportēšanas risinājumus.

Gogoļa iela 3, Rīga, LV-1547, Tālr.: 67234208, E-pasts: cargo@ldz.lv

AS „Baltijas ekspresis”

Kaiju ielā 2, Ventspils, LV-3602, Tālr. 63623594, Mājas lapa:  www.asbe.lv, E-pasts: be@asbe.lv

AS „Baltijas Tranzīta serviss”

A/S „Baltijas Tranzīta Serviss” ir viens no lielākajiem privātajiem dzelzceļa operatoriem Latvijas Republikā. A/S „Baltijas Tranzīta Serviss” patstāvību nodrošina tās īpašumā esošais lokomotīvju parks. Tas sniedz dzelzceļa pārvadājumu pakalpojumus starp nozīmīgākajām dzelzceļa stacijām un ostas pilsētām Rīgu un Ventspili.      
2013. gadā BTS pārveda 9,6 milj. tonnu kravu; apgrozījums sasniedza 61,1 milj. eiro.

Andrejostas iela 10, Rīga, LV-1045, Tālr. +371 67233633, Mājaslapa: http://www.rto.lv/en/services/railways/baltijas-tranzita-serviss/, e-pasts: bts@btserviss.lv

Latvijas Ostu, tranzīta un loģistikas padomes (LOTLP) sekretariāts.
Juridiskā adrese: VAS „Latvijas Jūras administrācija” Trijādības iela 5, Rīga, LV-1048.
Izstrādāja: (c) www.smaidi.lv (2016)